Про магазин

Інтернет-магазин 32norma.com.ua - це стоматологічні матеріали, обладнання для стоматологий і клінік, cad-cam, проектори з планування лікування, а також зуботехнічних лабораторій, продаж витратних матеріалів для клінік і фрезерних центрів - все це наша професія!

Ми дбаємо щоб українські стоматологи були забезпечені всім необхідним для своєї щоденної роботи, незалежно від того, в якому регіоні України вони працюють.

Інтернет магазин стоматологічних матеріалів 32norma має в своєму арсеналі виробників витратні матеріали від DENTSPLY, MAILLEFER, 3М ESPE, HERAEUS KULZER, GC, SPOFA, SEPTODONT, DMG, KERR, IVOCLAR VIVADENT, ZHERMACK, TOKUYAMA, SHOFU, BAUSCH, CRANBERRY, VOCO, MANI, KENDA , 3SHAPE, NSK, BOTISS.

Наш інтернет-магазин 32Норма спеціалізується на поставках витратних стоматологічних матеріалів оптом і в роздріб.

Успіх нашої компанії полягає в поєднанні досвіду провідних фахівців компанії, чіткої структури роботи компанії і гнучкої цінової політики.

Наша команда готова завжди допомогти вам у вирішенні питань щодо забезпечення витратних стоматологічних матеріалів, цементів стоматологічних, пломбувальних матеріалів, адгезивів, відтскних мас, стоматологічних матеріалів, кістково-пластичних матеріалів, КАД КАМ обладнання, витратних матеріалів для зуботехнічних лабораторій.

Кожне ваше замовлення контролює досвідчений менеджер, який супроводжує клієнта, а також логісти, забезпечені інноваційними засобами зв'язку.

Всі необхідні витратні матеріали в максимально швидкі терміни доставимо по Києву і Україні.

Купуючи в інтернет-магазині 32norma.com.ua ви економите час і гроші.

З повагою, команда професіоналів 32norma.com.ua

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
про магазин фото 5