Обмін і повернення

Будь-який покупець інтернет-магазину 32 Норма згідно із законодавством має право на повернення товару. Якщо отриманий товар не підійшов за розміром, функціоналу або будь-яким іншим характеристикам, ви можете повернути його або обміняти на аналогічний.

Умови повернення товару

 1. Повернути товар можна протягом 14 днів після покупки. Безпосередньо день продажу, вказаний в чеку, не враховується.
 2. Товар не повинен мати слідів використання.
 3. Пломби, захисні ярлики, упаковка і комплектація не повинні бути пошкоджені.
 4. Обов'язкова наявність документів, що підтверджують факт покупки в нашому інтернет-магазині.
 5. Зворотня відправка оплачується покупцем.

Наведені умови регламентуються статтею 707 Цивільного Кодексу України та статею 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Якщо який-небудь з пунктів порушений, повернення або обмін будуть неможливі. Якщо куплений вами товар має належну якість, у вас є на руках чеки, ви можете повернути його наступними способами:

 • повернення вартості придбаної продукції. Ви отримаєте суму, рівну вартості товару на момент покупки. Компенсація здійснюється в день повернення або в іншу дату, але не пізніше ніж через 7 днів після розірвання угоди;
 • обмін на виріб аналогічне за вартістю. Якщо ви хочете зробити обмін, але бажаної позиції немає в наявності, ви можете забрати продукцію пізніше, коли вона з'явиться у продажу. Співробітники магазину повідомлять вам про постачання.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, документ № 172-94-п, редакція від 07.12.2005 р існує перелік товарів, які навіть за умови належної якості не можуть бути повернуті після покупки. До таких товарів відносять засоби особистої гігієни та вироби медичного призначення.

Терміни придатності

Достатнім терміном придатності вважається 6 і більше місяців. У момент реалізації продавець має право не повідомляти покупця про кінцеву дату закінчення терміну придатності, і повернення на цій підставі виконати буде неможливо.

Якщо здійсняться реалізація продукції з терміном 5 і менше місяців, продавець зобов'язаний повідомити покупця, щоб той зміг визначити можливість використання купленого товару до моменту закінчення терміну його реалізації. Такий товар може бути повернутий згідно стандартних умов повернення та обміну, описаним вище.

Ремонт і гарантійне обслуговування стоматологічного обладнання

Все обладнання, представлене в інтернет-магазині 32 Норма, знаходиться на офіційній гарантії. Це означає, що в разі поломки, що сталася не з вини користувача, ми забезпечимо необхідний ремонт. Підтвердженням наявності гарантії є гарантійний талон, що додається до товару. Якщо ви отримали замовлення, і гарантійний талон відсутній, протягом 14 днів після покупки зверніться до наших менеджерів із зазначенням номенклатури та серійного номера виробу.

Гарантійне обслуговування або заміна виробу що вийшов з ладу проводиться за таких умов:

 • наявність гарантійного талона або договору;
 • надання заводської упаковки товару;
 • оплата доставки товару в ремонт за рахунок покупця.

Гарантійне обслуговування надається в тих випадках, коли виріб вийшло з ладу не з вини користувача. Умови експлуатації інструменту та обладнання повинні відповідати правилам використання, наведеної в документації.

В яких випадках гарантійне обслуговування не надається

 1. Будь-які пошкодження, пов'язані з неакуратним використанням і недотриманням рекомендацій в інструкції.
 2. Невідповідність комплектуючих, сліди відкриття корпусу.
 3. Попадання рідини і механічних частинок в корпус.
 4. Вихід з ладу через стрибки напруги в електромережі.
 5. Вплив погодних явищ, диких і домашніх тварин, інші форс-мажорні обставини.
 6. Природній знос.

Якщо ви відправляєте на сервісне обслуговування стоматологічний інструмент, який був у використанні, попередньо його варто продезінфікувати і обробити в автоклаві. Насадки і наконечники помістіть в краш-пакет.

Наш інтернет-магазин піклується про комфорт покупців, перед оформленням замовлення рекомендуємо детально ознайомитися з інформацією в даному розділі.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
обмін і повернення фото 5