1 Костная пластические материалы - Магазин 32norma, Украина
Категории

Кістка та Мембрани

+
+
+
+
+
+
+
Collacone max
1 953 грн.
+
альвогель
  • Знижка 4%
+

Кісткова пластика проводиться з метою відновлення зруйнованого рельєфу кістки після травм, усунення дефектів після тривалого запального процесу, нарощування обсягу кістки під установку зубів.

Для проведення остеопластики можна недорого купити два види замінників: імпланти і мембрани.

Замовити якісні штучні і натуральні матеріали можна в нашому інтернет-магазині. Покупки доступні в будь-якій точці України. Ціна повністю виправдана за рахунок прямої роботи з постачальниками з Німеччини та Швейцарії.

Матеріали для кісткової пластики та імплантації

Нарощування проводиться шляхом тканинної регенерації, імплантації і комбінацією цих методів.

При проведенні клаптевих операцій з видалення зуба відновлення кістки природним шляхом неможливо, так як зростання клітин м'яких тканин більш прискорений, в порівнянні з ростом кісткових. Щоб обмежити зростання клітин м'яких тканин в лунках зубів використовуються бар'єрні мембрани. Пластика із застосуванням таких матеріалів менш травматична. Також використовується установка кістки з покриттям її гранулами і накладенням швів на слизову.

Види кісткових матеріалів:

  • аллотрансплантат. Це трупна тканину, що пройшла ретельну обробку. Щоб виключити зараження реципієнта від донора і антигенну активність, проводиться опромінення матриксу, промивання кислотою та інші заходи. Використання такого трансплантата є наступним за паливною ефективністю після аутогенних трансплантатів. Через складність отримання ціна таких трансплантатів перевищує номінальну вартість аналогів;
  • ксенотрансплантати. Кістковий матрикс тваринного походження. Трансплантат доступніший в отриманні, що позитивно відбивається на ціні.
  • алупласт. Штучний цемент з біопласта, гідроксиапатиту і їх похідних.

Синтетичні і біозаменітелі, які пропонує купити наш каталог, можуть мати форму блоку або гранульованої маси.

Різновиди мембран і їх застосування

У сучасній стоматології використовуються два види натуральних і штучних мембран:

  • резорбуємий. З глікогенних і лактатного полімерів, що володіють властивістю саморассасиванія.
  • нерезоруємий. Не мають здібності до резорбції, тому вимагають видалення. Використовуються у випадках великого навантаження на кістку для захисту пересадженого кісткового матеріалу.

Ми пропонуємо замовити недорогі, сертифіковані препарати для стоматології. В каталозі 32norma (Київ) можна купити синтетичні і біозаменітелі для нарощування кістки, анестезуючі препарати від провідних виробників. У виготовленні імплантатів і мембран для стоматології використовується принцип безпеки та ефективності. Ціна матеріалів для остеопластики повністю відповідає якості. Замовити товар можна з будь-якої точки України. Якщо сумарна вартість вашого замовлення буде не нижче мінімальної, ми доставимо товар безкоштовно

%site_name%

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
кістка та мембрани фото 33