Категории

Цементи для тимчасової фіксації

905 грн.
Провикол Voco (Provicol) временный цемент для фиксации это эффективный пломбировочный материал на основе гидроксида кальция. Используют для...
+
Ціни в баллах: 29 бали

93 грн.
Tempolat F  Цемент временный фиксирующий Данный материал специализирован к использованию в терапевтической и ортопедической стоматологии для...
+

2 469 грн.
Fuji Temp LT является оригинальным фиксирующим цементом на стоматологическом рынке. Пожалуй один из первых цементов для договременной временной...
+

914 грн. 890 грн.
Реликс Темп НЕ Это безэвгенольный временный цементный материал на основе оксида цинка. предназначен для временной фиксации постоянных и временных...
+

1 560 грн.

Freegenol (без эвгенола) цемент для временной фиксации

+

682 грн. 620 грн.

Темп Бонд цемент для временной фиксации безэвгенола.  Набор 50 г + 15 г

+

Стоматологічні цементи для тимчасової фіксації коронок

Бувають ситуації, коли стоматолога вже не вдасться вилікувати зуб з першого разу через високий ступінь його руйнування. У таких випадках, захистити зуб і врятувати посмішку пацієнта допоможуть спеціальні протези. Вони бувають знімні і незнімні. Одним їх незнімних протезів є коронка. По виду це ковпачок з різних матеріалів (металокераміки, цирконію, пластмаси, композиту), який кріпиться на початку підготовлений зуб за допомогою спеціальної пасти. Однак, існують випадки, в яких потрібна установка коронки на час з подальшою її зміною на звичайну. Тоді більш доцільно використовувати цемент для тимчасової фіксації.

Призначення і практична користь тимчасових цементів

Можна виділити кілька найбільш поширених випадків, коли прийнято використовувати тимчасові цементи для фіксації коронок:

  1. Якщо пацієнта тільки зрідка турбують несильні болі, які проявляються спонтанно або під час прийому їжі змінних температур, то це привід перевірити стан пульпи. Для цього встановлюють тимчасову коронку і спостерігають за зубом кілька днів. Якщо буде потрібно - проводять лікування, а якщо немає - кріплять коронку вже на постійний цемент.
  2. Коли з зубом проводять маніпуляції при лікуванні глибокого карієсу, то потрібно кілька разів закладати ліки в канали. У перервах між процедурами, щоб пацієнт не відчував дискомфорту і щоб уникнути ризику пошкодження робочої області, на зуб встановлюють коронку, яка кріпиться тимчасовим цементом.
  3. Тимчасові коронки служать відмінним методом підготовки зубів до постійного протезування. Лікар може простежити процес адаптації зуба і ротової порожнини до нових ортопедичним конструкціям.
  4. Тимчасові цементи корисні і в тому випадку, коли потрібно виправлення прикусу - тимчасова конструкція допомагає лікареві правильно відрегулювати висоту коронки.

Як вибрати цемент для тимчасової фіксації

Цементи, на які кріпляться тимчасові конструкції, повинні відповідати стандартам, щоб не доставляти незручності пацієнтові. Тому, стоматолога слід використовувати в роботі тільки надійні матеріали високої якості.

Якщо говорити про хімічні властивості матеріалів для кріплення тимчасових конструкцій, то цементи підрозділяють на ті, які містять евгенол і на безевгенольний. За способом ж молекулярного з'єднання цементи для тимчасової фіксації діляться на так звані «хімічні пломби» і матеріали подвійного затвердіння.

Найбільш універсальним матеріалом для тимчасового кріплення коронок є цемент подвійного твердіння, який не містить в складі евгенол. Від евгеноловой хімічних цементів він відрізняється наступними корисними властивостями:

  • його можна досить легко видалити з зуба, скоротивши при цьому витрати часу;
  • добре утримує протез, що гарантує його фіксацію на стільки часу, скільки потрібно лікаря;
  • надає бактерицидну дію.

Найбільш відомі марки цементів, які відповідаю вищепереліченим нормам - це 3M ESPE, DMG, Фрігенол GC, Bisico.

Наприклад, тимчасовий цемент RelyX Temp NE або Temp Bond NE, який не містить евгенолу, проведений на основі оксиду цинку підходить не тільки при короткочасній, але і при постійній фіксації конструкцій. Його універсальність полягає також в можливості взаємодії з іншими речовинами - з композитними і склоіономерних.

Для роботи з даними цементом досить використовувати невелику його кількість, адже навіть тонкий шар здатний забезпечити міцну фіксацію коронки. Якщо під час замішування в цемент додати вазелін, то це ще більше полегшить його зняття.

%site_name%

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
цементи для тимчасової фіксації фото 17