%site_name%

Категории

Штифти

Один з методів відновлення зруйнованих зубів, який набрав популярність останнім часом, - це стоматологічні штифти. Стоматолог призначає їх з урахуванням різноманітних особливостей людського організму і переносимості хімічних елементів, які використовуються у виробництві штифтів.

Види зубних штифтів

Застосовують стоматологічні зубний штифт в тому випадку, якщо коронка зруйнована хоча б на 50%. На практиці ж штифти встановлюють навіть при повному руйнуванні зуба, коли крім кореня нічого не залишається. Штифти з'єднують корінь і коронку зуба.

Існує кілька видів штифтів, їх підрозділяють за різними ознаками. Вони бувають активними і пасивними. 

Перші більш надійні, тому застосовуються вони частіше. Вони містять у собі спеціальну різьблення, яка проникає всередину кореня зуба і складається з цементуючим речовин. Пасивні штифти поміщають всередину тільки за допомогою цементу.

Також при ендодонтичного лікування зубів використовують гутаперчу для пломбування каналових паперові штифт для сушки каналу.

Також є металеві штифти. Для проведення цієї стоматологічної операції досить наявність тільки кореня. Тверді стрижні вводять в ушкоджений канал зуба. Ці штифти в свою чергу можуть бути металевими і неметалевими:

Це універсальний спосіб лікування, який підходить всім пацієнтам. Зазвичай його застосовують при незначних руйнування коронки зуба. Стрижень вводять глибоко, і робити це потрібно вкрай обережно. Тому до вибору фахівця варто поставитися особливо ретельно. Лікар повинен володіти необхідними для лікування навичками і досвідом установки штифтів, бути зосередженим і скрупульозним людиною.

Користь стоматологічних штифтів

Останнім часом користь штифтів неоціненна, адже вони допомагають відновити повністю зруйновані зуби, а це необхідно для повноцінного пережовування їжі. Після використання штифтів хворі можуть собі дозволити їсти абсолютно будь-яку їжу, в тому числі тверду і грубу без істотної шкоди для зубів і в цілому поліпшити якість життя.

Установка стоматологічного штифта

Перед процедурою потрібно очистити зуб і обробити канал спеціальними медикаментами, а також по можливості розширити його. Штифт занурюють в зуб і закріплюють його цементом. Залежно від глибини руйнування проводять відновлення різними способами, використовуючи пломбувальні речовини або штучні коронки.

Незважаючи на те, що процес відбувається під анестезією, больові відчуття дають про себе знати, так як робота проводиться безпосередньо з коренем зуба. Однак процедура як і раніше актуальна, адже дозволяє як частково відновити зуб, так і цілком.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
штифти фото 56