%site_name%

Категории

Пломбування кореневих каналів

ah pluse эйч плюс
  • Знижка 2%
1 829 грн. 1 790 грн.
Пульпосептин
  • Знижка 5%
651 грн. 620 грн.
Метапекс
  • Знижка 10%
403 грн. 363 грн.

Пломбування, або як його ще називають «обтурація» - процес закриття апікальної щілини і дентинной поверхні. Така маніпуляція покликана виконати дві основний мети:

Надійно ізолювати тканину періодонта від майна кореневого каналу (головним чином від шкідливої мікрофлори, неминуче залишається в дентинних каналах навіть після самої ретельної обробки медикаментами та інструментами).

Створити протектор, який блокуватиме потрапляння ексудату в канали і не допустить загальне поширення тканинних рідин.

Види матеріалів

Більшість сучасних стоматологів дотримується складної структуризації пломбувальних матеріалів, де існує 2 головний типу:

  1. Пластичний (нетвердіючі і тверднучі матеріали).
  2. Первиннотвердіючий.

Але не варто забувати про класичну типології, де матеріали підрозділяють на:

Філлери (заповнення, пломбування). Їх призначення зосереджено на заповненні діри кореневого каналу. У ролі філерів виступають Первиннотвердіючий матеріал - штифт, рідше твердне тип пасти.

Силери (або ендогерметикі) - тверднучий матеріал, призначенням якого є заповнення щілин біля штифта і стінок кореневих каналів. Мета силеров - герметизувати кореневу пломбу. Цей матеріал комбінується з первиннотвердіючим матеріалом.

У ролі силера також можуть використовуватися деякі твердіючі пасти. Більш того, такі пасти експлуатуються і в ролі філлера (пломбування самої лише пастою, не використовуючи штифтів).

Що стосується нетвердеющая паст, вони не забезпечать тривалу, надійну обтурацію, через що застосування для створення постійної пломби заборонено. Однак, вони дуже ефективні для використання у вигляді тимчасової пломби каналів.

Тимчасове та постійне пломбування

Постійне пломбування здійснюється, якщо у пацієнта немає ознак гострого запалення (больовий синдром, позитивна перкусія, набряк м'яких тканин і т.д.). Коли немає можливості якісно заліпити кореневі канали, а також з'являється ризик ускладнень, варто ставити тимчасову пломбу.

Для тимчасового пломбування використовується цілий ряд спеціальних препаратів, до складу яких входять гідроокис і оксид кальцію, різні антисептичні засоби, кортикостероїди, а також антибіотики. Очікуваний ефект від даних препаратів - зняття запалення, стимулювання регенерації тканин, дезінфекція.

Купити всі необхідні засоби для створення тимчасових і постійних пломб можна в інтернет-магазині 32norma. Ми працюємо на ринку України вже більше десяти років і пропонуємо своїм клієнтам високоякісний сервіс, гарантію на товари, оперативну доставку і доступні ціни. Наш головний офіс знаходиться в Києві. Тут ви знайдете ультразвуковий скалер, інструменти для хірурга і багато іншого.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
пломбування кореневих каналів фото 46