%site_name%

Категории

Обробка кореневих каналів

Для ендодонтичного лікування потрібна максимальна очищення і якісна закупорка кореневих каналів (КК): блокування прохідності інфекцій до періодонта. Все КК мають дуже багато розгалужень і відростків, які обробці механічним шляхом не піддаються. В силу цього, на допомогу приходять хімічні препарати.

Способи обробки кореневих каналів

Стоматологічна обробка КК здійснюється:

  1. На турунді. Вата намотується на інструмент і змочується антисептиком, після чого обробляється кореневої канал.
  2. З використанням паперового Піна. Підсушений пін з паперу впроваджується в кореневий канал, далі на нього за допомогою пінцета наносять антисептик, після він виводиться з каналу.
  3. Застосовуючи ендодонтичний шприц. Для такого шприца виготовляються незвичайні голки (з боковим отвором), щоб антисептичну засіб не потрапляло в періодонт.

Види препаратів для обробки

Для медикаментозної обробки КК використовуються такі засоби:

  1. Перекис водню. Контактуючи з зубною поверхнею, перекис розпадається, виділяючи атомарний кисень (освіта піноподібних бульбашок). Це і вбиває анаеробні мікроорганізми, ретельно очищаючи канал. Також цей препарат має кровоспинну ефектом.
  2. Хлорсодержащие. З цієї групи стоматологи користуються: хлоргексидином (0,2-1%), гіпохлоритом (від 3 до 5%), хлораміном (2%). Ці кошти розчиняють некротизовані (мертві) тканини, знищує бактерії, гриби, а також віруси. Важливо: гіпохлорит натрію заборонено ліквідувати за апекс.
  3. Йод. Найчастіше використовується одновідсотковий розчин йодинола. Це йод, змішаний з термопластичних і водорозчинних полівініловим спиртом. Крім антисептика, йод - відмінний індикатор: стикаючись з мертвими тканинами, мікроорганізмами, гноєм, він втрачає свій справжній, темно-синій колір, набуваючи білий.
  4. Нітрофурани. Дуже сильний антисептик, який надає згубний вплив навіть на найстійкіші мікроорганізми. Також дані препарати сприяють посиленню лейкоцитарної активності і мають антиексудативну дію.
  5. Ферменти. Використовуються під пов'язку як окреме засіб, а також з використанням антибіотиків і сульфаніламідів. Такі ліки має залишатися в кореневих каналах від 1 до 2 діб. Використовувати інші види антисептиків разом з ферментами, а тим більше з антибіотиками - заборонено (губляться властивості).

Купити засоби обробки можна в інтернет-магазині 32norma. Ми надаємо безкоштовні консультації та гарантуємо оперативну доставку в будь-яку точку України. У нас ви знайдете добре класифіковані стоматологічні товари, які дуже просто шукати, використовуючи фільтри. Ознайомитися з асортиментом і оформити замовлення можна в режимі онлайн 24/7. Наш головний офіс знаходиться в Києві. Тут ви знайдете матеріали для пломбування кореневих каналів, фізіодіспенсер і багато іншого.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
обробка кореневих каналів фото 35