%site_name%

Категории

Адгезивні системи і травильні гелі

Clearfil SE Bond Kuraray Dental
 • Знижка 4%
3 876 грн. 3 721 грн.
 • Знижка 4%
806 грн. 775 грн.
Оптибонд ФЛ Керр
 • Знижка 3%
3 659 грн. 3 566 грн.
Adper Easy One
 • Знижка 5%
1 922 грн. 1 833 грн.
Зв'яжіться з нами за ціною

Більшість матеріалів у стоматології не мають адгезивних властивостей, тобто самостійно не приклеюються до тканин. Роль посередника, що виконує функцію зчеплення, грає саме адгезивная система (АС). Для стоматологів дуже важливо знати їх структуру і як правильно їх використовувати.

Адгезивні системи і травильні гелі

З огляду на, що емаль і дентин володіють абсолютно різною структурою, адгезивні системи і травильні гелі для них також різні.

Адгезивні системи також називають бонд-агентами. Вони складаються з слабовязкіх, що забезпечують хороше зчеплення за рахунок мікромеханічного впливу на пломбу і зуб.

Застосування адгезивних систем і травильних гелів

Існують окремі адгезивні емалеві і дентинні системи. Емалеві адгезиви є гідрофобними, тому перед процедурою емаль ретельно обсушуємо (до матового білого кольору). Також важливо, що бонд-агенти не забезпечать зчеплення для дентину. Більш того, дентин доведеться захистити від токсичного впливу накладанням спеціальної прокладки. Такі гелі полімеризуються хімічним шляхом.

Дентинні адгезивні системи мають кілька поколінь, які із завидною швидкістю змінювали один одного. Даний прогрес йшов декількома шляхами:

 • спрощення процесу використання;
 • поліпшення зчеплення.

Саме слово «покоління» не несе в собі науковий сенс, але допомагає структурувати різноманітність адгезивних гелів на сучасному ринку. Належність системи до покоління визначено його хімічним складом, простотою використання, а також механічними властивостями.

Основні етапи роботи з адгезивними системами

Кожне покоління адгезивів має свої, індивідуальні особливості застосування. Розглянемо основні етапи, які виділяються в роботі:

 1. Протруювання емалі (приблизно 15 сек.) За допомогою ортофосфатної кислоти, наявної в складі тривіальних гелів. Дентин також обробляється гелем протягом 15 сек.
 2. Видалення нанесеного гелю шляхом промивання під струменем води (30 сек.).
 3. Висушування робочих поверхонь (емаль і дентин). На цьому етапі здійснюється перевірка якості протруювання (емаль повинна прийняти матовий колір). Дентин важливо не пересушити, він повинен бути злегка вологим і блискучим.
 4. Накладання бонд-систем на емаль і дентин за допомогою аплікатора (15 секундна експозиція).
 5. Розподіл гелю за допомогою несильного повітряного потоку.
 6. Фотополімеризація.
 7. Внесення композитів.
 8. Купити стоматологічні товари в Києві і по всій Україні можна в інтернет-магазині 32norma. Тут вас чекає зручний каталог, низькі ціни, якісний сервіс, спеціальні акції та розпродажі. Ми гарантуємо якість всієї продукції і швидку доставку.

Тут можна купити цементи для фіксації, насадки для інструментів, антисептичні засоби і багато іншого.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
адгезивні системи і травильні гелі фото 86