%site_name%

Категории

Постійні пломбувальні матеріали

  • Знижка 5%
9 922 грн. 9 395 грн.

У сучасній стоматології існує два основних підходи до класифікації постійних пломбувальних матеріалів. Відповідно до першого, існує пластичний і жорсткий тип пломб. У другому підході виділяють 3 види:

  • цементи;
  • амальгами;
  • композити.

Розглянемо більш детально типи матеріалів.

Матеріали для виготовлення постійних пломб

Існує 5 основних матеріалів для постійних пломб:

  1. Металеві. Мають більше недоліків, ніж переваг (наприклад, наявність шкідливої ртуті, розширення після монтажу, великий шанс втратити стінку зуба).
  2. Склоіономерні цементи. Непоганий матеріал: має гарну адгезію, низьку ціну і запобігає карієсу. Але при цьому, він досить крихкий і порівняно швидко стирається.
  3. Цементи (суміш різних порошків і рідин). Дуже популярний, але недовговічний матеріал. Перешкоджає розвитку карієсу, але схильний сколюватися і тріскатися.
  4. Композитні елементи і пластмаси хімічного затвердіння. Найбільш великий клас матеріалів, який поступово витісняє цементи в силу кращих властивостей.
  5. Світлокомпозити (матеріали світлового затвердіння). Найдосконаліший на сьогоднішній день тип пломбувальних матеріалів. Служить від 5-7 років, добре підходить для лікування невеликих пошкоджень, приймає практично будь-який колір і форму, прозорий. Але при цьому, має помірну усадку.

Замовити будь-який з цих матеріалів ви можете в інтернет-магазині 32norma. Тут ви також знайдете матеріали для обробки кореневих каналів, мікроімпланти, гвинти, кутові наконечники і багато іншого.

Ми пропонуємо широкий вибір стоматологічної продукції, високоякісний сервіс, зручний каталог і швидку доставку по всій Україні. 32norma - відмінний варіант для тих, хто шукає якісний продукт недорого.

Головний офіс знаходиться в Києві. Тут ви можете також безпосередньо купити товар.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
постійні пломбувальні матеріали фото 106