Категории

Анестезія

648 грн. 631 грн.

Артифрин Форте упаковка: В упаковке 50 карпул.

+

248 грн. 200 грн.

JEN-RELIEF аппликационный гель-анестетик. Банка 30мл 

+

149 грн. 138 грн.
Карпульні голки Голки карпульні застосовують для введення анестезії. У продажу доступні карпульні голки з європейським роз'ємом. Голки карпульні...
+

1 430 грн.

Убистезин Форте анестетик номер 1 в стоматолоии. Упаковка 50карпул

+

Мінімальна кількість для "Убистезин Форте (Ubistesin forte)" є 1.


333 грн.

Упаковка: 10карпул в блистере

+

333 грн.

Упаковка: 10карпул в блистере

+

749 грн.

Септанест дозировка 1/100 000. Упаковка:50 карпул по 1,7мл.

+

899 грн. 890 грн.

Септанест дозировка 1/200 000. Упаковка:50 карпул по 1,7мл.

+

1 195 грн.

Упаковка: 1 Упаковка с 50 карпулами (по 1,7 мл)

+

1 279 грн.

Убистезин анестетик номер 1 в стоматолоии. Упаковка 50карпул

+

648 грн. 631 грн.

Артифрин Форте упаковка: В упаковке 50 карпул.

+

Більшість людей побоюється відвідувати стоматологічний кабінет. Але часи, коли анестезія була нездійсненною мрією, давно пройшли, а все страхи абсолютно надумані.

Види анестетиків в стоматології

Стоматологічна практика передбачає роботу з пацієнтами різних вікових груп і з проблемами різної складності. У більшості випадків (при пломбуванні, шинуванні, установці протезів) для знеболювання в стоматології досить локального наркозу, тоді як загальний залишається прерогативою серйозних операцій.

В інтернет-магазинах представлений широкий каталог знеболюючих засобів, що розрізняються способом впливу, глибиною проникнення і вартістю.

При місцевій анестезії пацієнт залишається в свідомості, а знеболюється тільки місце введення наркозу. Для меншою хворобливості уколу і підвищення ефективності анестезії слід замовити карпульних шприци. Вартість наркозу визначається його складом, ефективністю. У стоматологічній практиці в Києві застосовуються препарати на основі:

  • артикаина (Ультракаїн, Убістезін, септанест);
  • лідокаїну;
  • новокаїну.

Останні дві групи хоч і відрізняються меншою ціною, але не радують ефективністю. Тому для знеболювання пацієнтів рекомендується купити препарати, що містять артикаин. Їх безперечна перевага - дія анестезії при запаленні.

Крім діючої речовини сучасні анестетики містять сполуки адреналіну (епінефрину). Вони надають судинозвужувальний ефект, пролонгує дію знеболюючого в місці ін'єкції.

Для застосування у алергетиків і людей зі слабким серцем краще замовити кошти, які не містять консервантів і судинозвужувальних компонентів (Скандонест).

Для дітей можливе використання гелевих препаратів, які не потребують уколу і не викликають страху у пацієнтів.

Особливості анестетиків для вагітних

Для роботи з вагітним і годуючим жінкам важливо купити безпечний препарат, який не здатний проникати крізь гематоплацентарний бар'єр. До них відносяться знеболюючі на основі артикаїну, які містять адреналін в низьких концентраціях. Сміливо можна використовувати недорогі «Ультракаїн DS» та «Убістезин» (з концентрацією адреналіну 1: 200000). Дана кількість адреналіну не тільки не долає плаценту і не визначається в молоці, але і сприяє зниженню концентрації наркозу в загальному кровотоці, виключаючи можливість його впливу на плід.

Виробники анестетиків в «32norma»

Наш інтернет-магазин радує стоматологів перевіреними, ефективними анестетиками відомих виробників за низькими цінами. У нас можна замовити препарати фірми:

  • «Санофі Авентіс», Франція (Ультракаїн, Ультракаїн ДС, Ультракаїн ДС Форте);
  • «Септодонт», Франція (септанест);
  • «3М», Німеччина (Мелівастезин 3%, Убістезин, Убістезин Форте);
  • Артифрин Здоров'я, Україна;
  • Аплікаційний гель «Jen-Relief», США.

Працюючи з голками, не забудьте про засоби особистого захисту. Надійні знеболюючі з доставкою по Києву та Україні допоможуть вашим пацієнтам позбутися страху, а вам - швидко і якісно виконати стоматологічні маніпуляції.

%site_name%

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
анестезія фото 27