Дзеркало стоматологічне із збільшенням, 1 шт.

50 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Дзеркало зі збільшенням

Цей інструмент використовується найчастіше від усіх в кабінеті стоматолога. Не буде перебільшенням заява, що буквально ні одна стоматологічна дія не обходиться без такого пристосування. Дзеркало стоматологічне застосовується як при проведенні первинних оглядів порожнини рота, при початкових і подальших оглядах хворого, а ще безумовно при проведенні лікування.

Дзеркало зі збільшенням виконано з міцного матеріалу, оснащенного дзеркалом. Основна маса подібних інструментів оснащуються ще і оптичною складовою, яка дозволяє конкретно вивчати всю ротову порожнину і зуби або сконцентруватися на конкретній проблемній ділянці. Оптична система надає можливість збільшити оглядаєму площину.

У нашому каталозі ви можете побачити наші моделі дзеркал. Також, якщо є потреба в звичайному дзеркалі без збільшення його можна вибрати за посиланням Дзеркало Стоматологічне.


Дзеркало стоматологічне конструктивно зроблено так, що дозволяє лікарю оглянути в тому числі і недоступні зони останніх зубів. Воно ще незамінне для зорового контролю маніпуляцій при проведенні лікування в просторах, ускладнених для огляду.


Упаковка: 1 шт

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325