Кюрета GRACEY Mini Five 1/2 (Грейсі Міні Файв), 1 шт.

1 770 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Кюрети GRACEY hu friedy

Кюрета в стоматології - це спеціальний інструмент, який має закруглений кінчик своєї робочої частини. Його використовують в такому розділі стоматології як пародонтологія і призначені вони для роботи в певних ділянках порожнини рота. Кюрети Грейсі виробляються американською компанією Hu-Friedy.
У пародонтологічній практиці саме стороньоспецифічні hu friedy кюрети Грейсі користуються найбільшою популярністю.

Всі кюрети hu friedy GRACEY мають пару варіантів побудови своєї робочої частини, які мають свій індивідуальний функціонал. При роботі кюрет Грейсі активна частина леза знімає зубні відкладення, при цьому - пасивна не травмує м'які тканини.

Кюрета Грейсі Mini Five 1/2

hu friedy кюрета типу GRACEY Mini Five 1/2 EverEdge 2.0 призначена для очищення всіх поверхонь фронтальних зубів. Робоча частина даного інструменту зроблена з нержавіючої сталі високої якості і має двосторонню алюмінієву ручку дуже легкої ваги для кюретажа. Ручка має стандартний діаметр 8 міліметрів.

Особливістю цієї кюрети є подовжений на 3 міліметри стрижень, що дозволяє отримати доступ в дуже глибокі пародонтальні кишені і кореневі поверхні. Також лезо стало тонше ніж у стандартних кюрет Грейс на 10%. Це в свою чергу покращує адаптацію у вузьких кишенях і фуркації.


Упаковка: Кюрета GRACEY Mini Five 1/2 - 1 шт.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325