Інструмент Dentsply Sirona Micro-Opener (Дентсплай Сірона Мікро-Оупенер), 1шт

316 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Мікро-Оупенер (Micro-Opener) від Dentsply Sirona

Dentsply Sirona це добре зарекомендований бренд в області стоматології. Це компанія з США, яка випускає всесвітньо відоме і високоякісне обладнання для стоматологів в усьому світі. Одним з таких є мікро-оупенер. Це спеціальний інструмент, який допомагає в пошуках місцезнаходження необхідного для лікування каналу, а також допомагає полегшити перше проникнення в канал. Особливо це дуже корисно коли канали тяжкодоступні, дуже тяжко прохідні або облітеровані.

 

 

Переваги Мікро-Оупенера

Мікро-Оупенер (Micro-Opener) може виконувати функції відразу двох інструментів, таких як пошуковий інструмент і К-файл. Мікро-Оупенери від Dentsply володіють ідеальною робочою областю. Вона має довжину 7 мм, відрізняється особливою тонкістю в комбінації зі збільшеною конусністю.

 

Ці властивості збільшують міцність інструменту, а також його гнучкість, що в свою чергу полегшує візуалізацію першого проходження по каналах. Покращені тактильні відчуття самої ручки інструменту дозволяє проводити пошук кореневих каналів з більш високою точністю. Dentsply Sirona випускає мікро-оупенери з двома конусностями - це 0,4 і 0,6.

Упаковка: Мікро-Оупенер - 1 шт.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325