Кістковий скребок Safescraper (Сейфскрейпер) прямий, 1 шт.

Знижка 4%
1 561 грн.
1 495 грн.
Ви економите: 66 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Кістковий скребок - Safescraper прямий

Safescraper - це одноразовий інструмент по забору кістки

Скорочує час роботи - система забору дозволяє максимально швидко зібрати, підготувати і застосувати отриману кісткову стружку.
Отримана кістка максимально очищена - не використовується слюновідсмоктувач, трансплантат знаходиться в закритій ємності до його поміщення в порожнину рота.
Відразу отримуємо готову до застосування кісткову стружку.
Незначна болючість донорської ділянки.

Кістковий Скребок Safescraper має вигин, який забезпечує кращий доступ до області забору кістки. Кістка збирається за допомогою тиску кінця пристрою безпосередньо на кісткову поверхню і одночасно витяг його назад. Кістковий матеріал також можна збирати похилими рухами і рухом в сторону. Бажану консистенцію кісткової ламелли і бляшок можна досягти, змінюючи кут роботи інструментом і додаючи тиск.

Наступним етапом буде витяг зібраної кістки, для цього необхідно тримати прозорий резервуар донизу і плавно рухати рукоятку леза назад до повного відкриття. Щоб перемістити кісткові ламелли і бляшки в місце призначення (на приймальну ділянку), можна використовувати будь-які види пінцетів або ложок. Отримані кістки змішують з кров'ю і переносять в зону пересадки, або недовгий час вони зберігаються в захищеному від мікроорганізмів місці.

У прямому положенні резервуар Safescraper вміщує до 3см³ кісткової тканини.

   

Скребок для кістки призначений для одноразового використання. Ні в якому разі не допускаються чистка і повторна стерилізація пристрою після використання.

 

 Упаковка: 1шт.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325