Крафт пакети для стерилізації інструментів 100х200мм, 100 шт.

252 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Стерилізація інструментів за допомогою крафт пакетів

Крафт пакети, як правило, застосовуються професіоналами для проведення повної стерилізації медичних, перукарських, а також манікюрних інструментів, зроблених з металу стійкого до високих температур і вогню. Його застосовують люди, зацікавлені в якості і безпеці своєї роботи. Стерилізація інструменту захищає працівника і клієнта від небажаних негативних наслідків роботи.

У процесі стерилізації, під впливом високих температур, відбувається процес вбивання вірусів і бактерій. Крафт пакет здатний витримати високу температуру сухожару, яка може досягати позначки в 180 градусів (максимальна температура). До використання інструмент зберігається в закритому крафт пакеті.

Процедура використання крафт-пакетів

Перед тим як покласти інструменти в пакет на стерилізацію, для більшого ефекту, бажано провести його спеціальну попередню обробку.
Процес стерилізації зовсім не складний і складається з 3 кроків. Перший - це попередня чистка потрібного інструменту вручну. Другий - це проведення дезінфекції в сухо-жаровому просторі, використовуючи для цього спеціально призначені розчини. Третім кроком є ​​безпосередньо стерилізація просушених інструментів в сухо-жаровому просторі (наприклад шафі).

 

Саме на останньому етапі використовуються крафт пакети. Перед використанням крафт пакета, в нього поміщають необхідний інструмент і герметично заклеюють його. Потім потрібно заповнити дані про те хто відповідальний за стерилізацію і дату процедури.

 

По закінченню процедури стерилізації крафт пакет з простерилізованими інструментами охолоджують і зберігають до приходу клієнта (пацієнта), після чого на очах у останнього відкривають пакет перед початком використання інструментів.

Упаковка: 1 упаковка 100шт крафт-пакетів 100х200 мм

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325