Накінечник кутовий ключ Soco (Соко), 1 шт.

Знижка 7%
1 429 грн.
1 329 грн.
Ви економите: 100 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Кутовий накінечник ключ Soco SCHD05-C 1: 1

Довговічність і Надійність в роботі кутового накінечника найважливіший критерій вибору.

Застосовуються для препарування контактних, вестибулярної і язикової поверхонь зубів, для підготовки в зубах порожнин для вкладок і пазів для полукоронок, парапульпарних каналів для штифтів, розкриття кореневих каналів в зубах нижньої щелепи, а також для фінішної шліфовки-полірування реставрацій і пломб.

Чому слід вибирати Кутовий накінечник SOCO

При виробництві та тестуванні накінечників використовується тільки найдосконаліше обладнання, всі деталі і комплектуючі для накінечників виробляються на японських машинах TSUGAMI. Балансування інструменту здійснюють німецькі балансувальні машини від компанії SCHENCK.

Устаткування для виробництва і тестування обертаючих інструментів Кутових накінечників SOCO застосовують тільки самі високотехнологічні і передові технології. Кутові накінечники бувають Кнопкові і Ключкові. Переходьте за посиланням для вибору Наконечник Кутовий Кнопковий SOCO

Кожен накінечник довів свою витривалість і працездатність більше року, що важливо для китайського виробника. Набридло купувати барахло на 3 місяці? Почніть працювати SOCO SCHD05-C і ви забудете про ремонт накінечника.

При розробці обертаючих інструментів Соко особлива увага приділяється їх функціональності. На сьогоднішній день лінійка тільки Кутових накінечників SOCO налічує більше 10-ти моделей: накінечники з фиброоптикою, з генератором, з триточковим спреєм, з швидкознімними перехідниками різних стандартів.

Упаковка: 1шт

Не знайдено дописів

Написати відгук
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325