Накінечник Кутовий Кнопковий SOCO (Соко), 1 шт.

1 512 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Кутовий Наконечник кнопковий SOCO SCHD06-CA 1: 1

Надійність і довговічність, що є найважливішим для кожного дантиста. Кутовий кнопковий накінечник застосовується в стоматології для кріплення борів і надання йому обертального переміщення від рукава стоматологічної установки.

Система охолодження. Існує три види кутового кнопкового накінечника: без охолодження, з зовнішнім охолодженням, з внутрішнім охолодженням. Вид «без охолодження» застосовується лише в парі з повітряними моторами. Бор і препаруєма область в цьому випадку не охолоджуються, тому існує ризик перегріву бору і емалі, або дентину. Вид «зовнішнє охолодження» застосовується досить рідко і частіше у вигляді перехідної ланки в системі охолодження. «Внутрішнього охолодження» застосовується в рамках всіх нових повітряних моторах і на електричних мікромоторах.

SOCO стоматологічний кутовий накінечник слід підбирати у відповідності з мотором 1: 1

Кутові Накінечники SOCO виробляються 3х видів:
  • понижуючий (зелена смуга, де швидкість обертання бору менше швидкості обертання мотора, але вище крутний момент, наприклад 4: 1),
  • наконечник 1: 1 (синя смуга),
  • підвищуючий (червона смуга, швидкість обертання бору вище швидкості обертання мотора, наприклад 1: 5).

Важливо знати, що накінечник кутовий виробляють тільки з системою внутрішнього охолодження внаслідок високої швидкості обертання на виході. Кутові накінечники бувають Кнопкові і Ключові. Переходьте за посиланням для вибору Накінечник кутовий з ключем

Устаткування для виробництва і тестування Кутових накінечників SOCO застосовують тільки самі високотехнологічні і передові технології.

Кожен накінечник довів свою працездатність і надійність більше 1.5 року, що важливо для китайського виробника. Набридло купувати барахло на 3 місяці? Почніть працювати SOCO SCHD06-CA 1: 1 і ви забудете про ремонт накінечника.

Упаковка: 1 шт

С этим товаром также покупают С этим товаром также покупают
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325