Пісок для піскоструму Оптима Тех, 5кг

841 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Пісок для піскоструму Оптима Тех

Пісок для піскострумного апарату застосовується в стоматології і призначений для підготовки каркасів безпосередньо перед самим випалюванням, знищення пакувальної і керамічної маси. Також, даний вид піску застосовується в обробці верхнього шару кобальтохромових сплавів. Він має невисоку ціну за рахунок українського виробництва, але це не має негативного впливу на якість піску для піскоструму від Оптима Тех.

Основні властивості і склад піску Оптима Тех

Пісок фірми Оптима Тех розфасований дробом розміром (зернистий) 250 мікрометрів. Зазначений пісок має в своїй основі електрокорунд. Електрокорунд, в свою чергу, має величезну кількість окису азоту, кількість якої досягає 99% його складу. Його відмінною рисою є і те, що він не має в своєму складі кремній, який, як відомо, здатний викликати силікоз.

 

 
Також висока твердість піску, дозволяє йому відмінно виконувати свої функції. За рахунок своїх абразивних частинок, пісок Оптима Тех, дозволяє зробити поверхневу обробку відмінної якості. В процесі обробки абразивні частки дробляться і тому вони залишають гострі краї під час всього процесу обробки, що є важливим моментом.

Упаковка: каністра на 5 кг. (Форма і колір пакувальної ємності може відрізнятися від зазначеної на фото)
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325