Простирадло стерильне 60 х 80 см, 1 шт

9 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Стерильне простирадло 60х80 см

З кожним днем ​​стерильні простирадла набирають все більшої популярності. Дуже часто стерильні простирадла починають використовуватися не тільки професійними лікарями, а й професійними татуювальниками. Також стерильне простирадло завжди під рукою у хороших фахівців, які практикують різні лікувальні, косметологічні та масажні процедури.
Стерильні простирадла використовуються за призначенням тільки один раз. Їх можна використовувати для накриття робочого столу в операційній або ж використовувати як підстилковий матеріал на процедурних кушетках, гінекологічних столах і столах для масажу.

 

Склад стерильного простирадла

Склад стерильного простирадла значно відрізняється від складу нестерильного простирадла. Стерильне простирадло 60х80 см. На всі 100 відсотків виготовлене ​​зі спанбонду (нетканий поліпропілен), в той час як нестерильне має формулу складу СМС (що позначає спанбонд, мелтблаун, спанбонд). Стерильне простирадло має щільність матеріалу 25 гр./м2. Як правило, вони не прозорі і іноді здатні накопичувати електрику.

 

Переважні характеристики стерильних простирадл

Цей вид простирадл абсолютно стерильний, нетоксичний і, що не маловажливо, він повністю гіпоалергенний. Також простирадло з спанбонду дуже стійке до впливу лугу і кислоти. Стерильні простирадла мають здатність добре пропускати повітря і воду.

Упаковка: 1 шт.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325