Кільце Palodent Plus (Палодент Плюс) універсальне, 1 шт.

2 427 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Кільце Палодент Плюс

Виготовлено з нікель - титанового сплаву і пластика, посиленого скловолокном, який продовжує термін служби кільця.

Універсальне Кільце Палодент розроблено для надання відповідного зусилля при сепарації зубів, а потім приймає свою первинну форму після використання, допомагаючи забезпечити гарне крайове прилягання і створювати реставрації анатомічної форми, забезпечуючи точні результати з меншою витратою часу і зусиль.

Якщо Кільце Palodent Plus порівняти з кільцями з нержавіючої сталі, то можна помітити ідеальний поділ зубів, це необхідно для створення точних контактів при різній анатомії міжзубних проміжків жувальної групи зубів.

Зубці кільця Palodent Plus підтримують прилягання матриці до зуба, на додаток служить клин, що дозволяє за допомогою матриці герметично запечатати і сформувати реставрацію, мінімізуючи утворення нависаючих країв і істотно скорочуючи час на подальшу фінішну обробку.

Використання кілець зменшить необхідність переробляти реставрації через неадекватно створених контактних пунктів, що призведе до великої економії часу і грошей. Ці кільця дуже хороші тим, що зберігають напругу після багаторазового використання, тому з упевненістю можна сказати про їх довговічність.

Скоротіть час, прийміть більше пацієнтів!


А якщо ж Вас наявність одного кільця не задовільнить і Вам захочеться більше, тоді рекомендуємо придбати для щоденної практики Повний набір Палодент Плюс або Стартовий набір на ваш розсуд.Упаковка: 1шт (універсальне кільце)

Не знайдено дописів

Написати відгук
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325