DENTOTEMP (Денто Темп) Itena цемент для временной фиксации шприц 5 мл эластичный самоотверждаемый безэвгенольный материал для крепкого фиксирования коронок и мостов временного использования. Предназначен для продолжительного периода крепления на естественном зубе (до восьми месяцев). В...
681 грн.
+
Провикол Voco (Provicol) временный цемент для фиксации это эффективный пломбировочный материал на основе гидроксида кальция. Используют для формирования временных пломб и временной фиксации зубных вставок, коронок, мостоподобных протезов, а также в качестве соединяющего элемента перед...
970 грн.
+
Tempolat F  Цемент временный фиксирующий Данный материал специализирован к использованию в терапевтической и ортопедической стоматологии для фиксации коронок и мостов, и иных несъемных протезов. Такой материал представляет из себя однокомпонентную готовую к использованию пасту...
100 грн.
+
Fuji Temp LT является оригинальным фиксирующим цементом на стоматологическом рынке. Пожалуй один из первых цементов для договременной временной фиксации.  Потребность в данном виде цемента стала востребована с развитием имплантологического лечения. Сегодня повышается спрос на...
2 646 грн.
+
Знижка 3%
CF0005
Реликс Темп НЕ Это безэвгенольный временный цементный материал на основе оксида цинка. предназначен для временной фиксации постоянных и временных коронок, а также мостовидных протезов. Временная фиксация с Рекикс Темп это лучший выбор от комапнии 3M ESPE. RelyX Temp NE 36г...
980 грн. 954 грн.
Ви економите: 26 грн.
+
CF0021
Freegenol (без эвгенола) цемент для временной фиксации
1 672 грн.
+
Знижка 9%
CF0019
Темп Бонд цемент для временной фиксации безэвгенола.  Набор 50 г + 15 г
731 грн. 664 грн.
Ви економите: 66 грн.
+

Стоматологічні цементи для тимчасової фіксації коронок

Бувають ситуації, коли стоматолога вже не вдасться вилікувати зуб з першого разу через високий ступінь його руйнування. У таких випадках, захистити зуб і врятувати посмішку пацієнта допоможуть спеціальні протези. Вони бувають знімні і незнімні. Одним їх незнімних протезів є коронка. По виду це ковпачок з різних матеріалів (металокераміки, цирконію, пластмаси, композиту), який кріпиться на початку підготовлений зуб за допомогою спеціальної пасти. Однак, існують випадки, в яких потрібна установка коронки на час з подальшою її зміною на звичайну. Тоді більш доцільно використовувати цемент для тимчасової фіксації.

Призначення і практична користь тимчасових цементів

Можна виділити кілька найбільш поширених випадків, коли прийнято використовувати тимчасові цементи для фіксації коронок:

  1. Якщо пацієнта тільки зрідка турбують несильні болі, які проявляються спонтанно або під час прийому їжі змінних температур, то це привід перевірити стан пульпи. Для цього встановлюють тимчасову коронку і спостерігають за зубом кілька днів. Якщо буде потрібно - проводять лікування, а якщо немає - кріплять коронку вже на постійний цемент.
  2. Коли з зубом проводять маніпуляції при лікуванні глибокого карієсу, то потрібно кілька разів закладати ліки в канали. У перервах між процедурами, щоб пацієнт не відчував дискомфорту і щоб уникнути ризику пошкодження робочої області, на зуб встановлюють коронку, яка кріпиться тимчасовим цементом.
  3. Тимчасові коронки служать відмінним методом підготовки зубів до постійного протезування. Лікар може простежити процес адаптації зуба і ротової порожнини до нових ортопедичним конструкціям.
  4. Тимчасові цементи корисні і в тому випадку, коли потрібно виправлення прикусу - тимчасова конструкція допомагає лікареві правильно відрегулювати висоту коронки.

Як вибрати цемент для тимчасової фіксації

Цементи, на які кріпляться тимчасові конструкції, повинні відповідати стандартам, щоб не доставляти незручності пацієнтові. Тому, стоматолога слід використовувати в роботі тільки надійні матеріали високої якості.

Якщо говорити про хімічні властивості матеріалів для кріплення тимчасових конструкцій, то цементи підрозділяють на ті, які містять евгенол і на безевгенольний. За способом ж молекулярного з'єднання цементи для тимчасової фіксації діляться на так звані «хімічні пломби» і матеріали подвійного затвердіння.

Найбільш універсальним матеріалом для тимчасового кріплення коронок є цемент подвійного твердіння, який не містить в складі евгенол. Від евгеноловой хімічних цементів він відрізняється наступними корисними властивостями:

  • його можна досить легко видалити з зуба, скоротивши при цьому витрати часу;
  • добре утримує протез, що гарантує його фіксацію на стільки часу, скільки потрібно лікаря;
  • надає бактерицидну дію.

Найбільш відомі марки цементів, які відповідаю вищепереліченим нормам - це 3M ESPE, DMG, Фрігенол GC, Bisico.

Наприклад, тимчасовий цемент RelyX Temp NE або Temp Bond NE, який не містить евгенолу, проведений на основі оксиду цинку підходить не тільки при короткочасній, але і при постійній фіксації конструкцій. Його універсальність полягає також в можливості взаємодії з іншими речовинами - з композитними і склоіономерних.

Для роботи з даними цементом досить використовувати невелику його кількість, адже навіть тонкий шар здатний забезпечити міцну фіксацію коронки. Якщо під час замішування в цемент додати вазелін, то це ще більше полегшить його зняття.

  • Цементы для временной Фиксации
Фильтры товаров
Бренд
Цена

грн.  –  грн.

  • 3грн.
  • 80грн.

%site_name%

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325