Пластини KERR OptiDam Anterior/Posterior (Керр ОптіДам Антеріор/Постеріор), 10шт

565 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

ОптіДам Anterior / Posterior

Компанія з США KERR старанно працює над удосконаленням своїх товарів з метою поліпшення роботи стоматологів всього світу. Таким чином вона винайшла латексні листи ОптіДам (коффердам) двох видів, які служать в якості ізоляторів робочого поля від різного роду забруднень. Для жувальних зубів і фронтальної зубної групи - Постеріор і Антеріор відповідно.

 

Їх перевага в тому, що робота з ними вимагає менше часу в порівнянні з іншими коффердамами. Це відбувається завдяки вже сформованим, а також спрямованим назовні виступам, які мають форму циліндрів, що дозволяє не робити розмітку зубів і пробивати окремі отвори. Виступи можна легко зрізати і отримати ідеально круглі отвори. Також зменшує час роботи з даними коффердамами той факт, що вони прості в збірці і установці в порожнину рота. Готові виступи і анатомічна тривимірна форма коффердама робить натяг меншим і тим самим прискорює збірку, установку, а також покращує комфорт пацієнта.

Пластини Антеріор і Постеріор

Anterior і Posterior ізолюють будь-яку групу зубів. Таким чином OptiDam Posterior ізолює премоляри і моляри, випускається в трьох варіаціях під номерами 5200, 5201 (refill) і 5205 (Bulk refill). Кожен з них має різний склад, який відрізняється кількістю коффердамів для жувальних зубів.

 

OptiDam Аnterior ізолює фронтальні групи зубів і випускається також в трьох варіаціях під номерами 5203, 5204 (refill) і 5206 (Bulk refill). Кожен з них має різний склад, який відрізняється кількістю коффердамів для фронтальних зубів.

 


Упаковка: пластини OptiDam Anterior / Posterior - 10 шт.

Похожие товары Похожие товары
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325