Коригуюча А-Силікону Ghenesyl (Генесил), 1 шт.

841 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Коригуюча А-Силікону Ghenesyl

GHENESYL вважається останньою інновацією А-силікону (полівінілсілоксана) і гарантує, завдяки своїм характеристикам, вищу точність в знятті відбитків.

Великий вибір характеристик продукту по твердості і в'язкості, дозволяє отримати ідеальні результати, застосовуючи абсолютно будь-яку техніку зняття відбитків.

Ghenesyl являє собою злиття в складі якого відсутні порожнини і бульбашки повітря, гідрофільність і точність. Маючи досить велику гідрофільність, GHENESYL, зовсім просто пристосовується до різних структур і зарання підготовленим порожнинам у вологих умовах при відтворенні тонких контурів.

Кут контакту (індекс змочуваності) менше, ніж 10 °. Тиксотропність GHENESYL має високу тиксотропність і залишається на своєму місці після внесення. Такий матеріал відмінно розтікається під тиском. Точність GHENESYL і колірної контраст між Підставою і Коректором допоможуть Вам з легкістю вивчати деталі відбитка.

Якщо у Вас виникли питання по матеріалу або по замовленню, можете зателефонувати нам за тел., який вказаний на сайті. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Упаковка 1 шт.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325