Набір VITIS ORTHODONTIC (Вітіс Ортодонтік) подарунковий

332 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

VITIS Orthodontic

VITIS Orthodontic - це повний набір засобів, призначених спеціально для щоденної гігієни порожнини рота для людей, які носять ортодонтичний пристрій. VITIS Orthodontic допомагає підтримувати здорові зуби, захищає від зубного нальоту і карієсу, а також полегшує роздратування і болезаспокійливі засоби.

VITIS Orthodontic тепер доступний в комплекті:

Ополіскувальна рідина - запобігає запаленню і інфекції, зменшує наліт, заспокоює роздратування і болезаспокійливі засоби. Вона призначена для ортодонтів, але також рекомендується людям, що страждають виразками і іншими типами порушень м'якої тканини в порожнині рота.

Зубна паста - забезпечує щоденний захист від загальних проблем при ортодонтичному лікуванні: роздратування і пошкодження слизової оболонки, накопичення бактеріальних бляшок, гінгівіт, демінералізація емалі, неприємний запах з рота.

Зубна щітка - її волокна розташовані у формі букви V, що призводить до подвійного очищувального ефекту: крім очищення важкодоступних місць ортодонтичного пристрою, де бактерії розмножуються і збираються легше, рівномірно ефективно очищають область періодонта. Ручка щітки є гнучкою - її можна нахилити в вибране положення в роті, щоб полегшити чистку. Ергономічний захват має неслизькі канавки для зручного використання та зручнішого утримування для чищення.

Упаковка: ополіскувач 30мл, зуб.паста 15мл, зуб.щітка, міжзубний йоршик Plus Conical, віск

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325