Міжзубні йоршики Dentaid INTERPROX 4G (Дентейд Інтерпрокс 4Г), 6 шт

122 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Йоршики для чищення зубів Interprox 4G

Міжзубні йоршики для чищення зубів Інтерпрокс 4G по праву можна назвати новим, більш удосконаленим поколінням спіральної зубної щітки. Вони мають поліпшену гнучкість і можуть бути легко налаштовані вручну. Тим самим дріт йоршика, також як і його ручка, вручну наводяться в потрібне і зручне для чистки положення. Таким чином, це допомагає більш ефективно очистити тяжкодоступні, складні для чищення місця.

 

Переваги йоршиків Інтерпрокс 4G

Четверте покоління йоршиків Інтерпрокс відрізняється своєю підвищеною ергономічністю і кількістю розмірів. У продажу доступні розміри від 0.6 до 2.2 міліметрів і їх можна деформувати, що в сукупності дозволяє легко дістатися до всіх тяжкодоступних міжзубних проміжків.

Також іспанський виробник Dentaid не забув і про безпеку порожнини рота в процесі чистки міжзубного простору. Тому дріт йоршика покритий пластиком, який не завдає пошкоджень імплантатам, зубам і ясенам. Міжзубний йоршик має щетину Tynex, доступну в двох кольорах (білому і чорному). Білий колір щетини показує наявність кровотечі, а чорний колір вказує на наявність карієсу. Ручка і голівка йоршиків Інтерпрокс 4G не ковзають і не мають "ефекту пам'яті". Це означає те, що кожен раз їх можна загинати під різними кутами.

Упаковка: 6 шт.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325