Міжзубні йоршики Dentaid INTERPROX 2G (Дентейд Інтерпрокс 2Г), 6 шт

122 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Призначення міжзубних йоршиків INTERPROX 2G

Міжзубні йоршики іспанської компанії Dentaid мають дуже хорошу якість і надають можливість з їх допомогою, більш ефективно вберегти зуби від карієсу і будь-яких періодонтальних захворювань. Йоршики Інтерпрокс 2G призначені для ефективної чистки проміжків між зубами, зон фуркації, а також діаст. Їх можна використовувати для догляду за порожниною рота тим людям, які носять імплантати, ортодонтичні апарати і незнімаючі протези. Міжзубні йоршики Інтерпрокс також можна використовувати для очищення простору, що знаходиться під мостовидними протезами і зони біля брекетів або імплантатів.

Міжзубні йоршики ІНТЕРПРОКС 2G

Компанія Dentaid випустили зазначені йоршики в декількох варіаціях як по діаметру (Коник, Міні, Мікро, Супер Мікро, Нано) так і за формою робочої області (конічна або циліндрична).

 

 

Кінцеві складові варіанти кожного йоршика підбирається індивідуально під пацієнта. Його потрібно вибрати так, щоб щетини (НЕ дріт) стикалися з зубами. Робоча область зазначених йоршиків оснащена фірмовою щетиною Tynex®, яка прикріплюється до дроту і має ізолююче покриття. У використанні, міжзубної йоршик Interprox, дуже простий. Потрібно всього лише вивернути йоршик навиворіт, при цьому не обертаючи його. Потім зігнути ручку йоршика до зручного для чищення кута.

Упаковка: 6 шт.

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325