Зубні щітки Whit /Black Curaprox 5460 Ultra Soft (Вайт/Блек Курапрокс Ультра Софт), 1 шт

498 грн.
+
Оплата
  • наличными при получении
  • безналичный расчет
  • картой Visa/MasterCard
  • курьером Новой почты
  • банковский перевод
Гарантия
  • обмен и возврат товара в течение 14 дней

Зубні щітки White / Black Curaprox

Стильна лімітована серія Black is White зубних щіток CURAPROX Ultra Soft втілює в собі не тільки високотехнологічні рішення і якість швейцарських виробників, але і досконалість стилю.

Фірмова восьмигранна ручка і лаконічна компактна голівка є візитною карткою легендарної компанії. Широкий асортимент зубних щіток Curaprox включає в себе щітки для чищення видимих ​​частин зубів з різним ступенем твердості і кількістю щетинок в залежності від конкретних потреб, таких як чутливі зуби, широкий спектр міжзубних щіток і спеціально розроблених для дітей.

Ручні зубні щітки Curaprox - це не звичайні нейлонові нитки, а запатентовані нитки CUREN, які неймовірно м'які і ніжні. Завдяки м'якості ниток ці щітки є атравматичними, що означає відсутність ризику травмування під час використання; щільність ниток забезпечує максимальну ефективність, невелика, компактна і злегка кутова голівка забезпечує легкий доступ до всіх областей, які необхідно очистити, а восьмигранна ручка забезпечує правильне утримання щітки при чищенні.

Упаковка: 1 шт

Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325
Интернет-магазин 32Норма
UA 02000 Киев ул. Электриков 28/1
info@32norma.com.ua
+38 (067) 326 0 325